chatbot-assistent-photo
chatbot-close-icon

Želite več informacij?

Pokličemo vas nazaj v 29 sekundah!

Vsak dan od 8-17


chatbot-phone-icon

Pri nas ne čakate v vrsti!

Pokličemo vas nazaj v 29 SEKUNDAH.

(PON-PET, od 8-17. ure)

Želite več informacij? Izberite termin in vas pokličemo.
chatbot-success
Vaše sporočilo je bilo uspešno poslano. Pričakujte naš klic.

Porsche Ljubljana Novice

Prisrčno dobrodošli v našem centru/servisnem centru Porsche. Veselimo se, da vas lahko pozdravimo tudi na spletu.

  1. Novice
  2. IAA 2019 salon Frankfurt - Naša ekipa poroča V ŽIVO - Porsche Ljubljana!
22.09.2019
PORSCHEINTERAUTO.NET

IAA 2019 salon Frankfurt - Naša ekipa poroča V ŽIVO - Porsche Ljubljana!

Poletje se počasi izteka, s tem pa se je hitro približal 68. mednarodni avtomobilski salon v Frankfurtu – IAA 2019. Na salon smo se odpravili tudi mi, ekipa Porsche Inter Auto in iz središča dogajanja v živo poročamo o glavnih novostih. Na letošnjem salonu je na ogled postavljenih kar nekaj zanimivih lepotcev!

VW ID.

Volkswagen IAA Frankfurt 2019 - novosti!

Volkswagen razstavni prostor avtomobilski salon IAA Frankfurt 2019: na Volkswagnovem razstavnem prostoru so vse luči uprte v popolnoma električno kombilimuzino Volkswagen ID.3, ki predstavlja prvi korak Volkswagnove nove električne linije. Volkswagen ID.3 bo z zunanjimi merami primerljivimi z modelom Volkswagen Golf (Volkswagen Golf 8 ni bil predstavljen) ponujal notranjo prostornost na ravni prenovljenega modela Volkswagen Passat. VW ID.3 bo na voljo v izvedbah z baterijami s kapacitetami 45, 58 ali 75 kilovatnih ur, ki bodo z enim polnjenjem zagotavljale 330, 420 oziroma 550 kilometrov dosega. Kljub napovedi, pa Volkswagen T-Roc Cabriolet ni bil predstavljen.

Volkswagen novosti 2019 - preverite vse!

 

PORSCHE IAA Frankfurt 2019 - noviteta Porsche Taycan!

Porsche novosti na avtomobilskem salonu IAA 2019 Frankfurt: po številnih napovedih je zdaj le prišel čas za serijsko izvedbo prvega popolnoma električnega modela znamke Porsche, imenovanega Porsche Taycan. Čeprav gre za športno limuzino, ki tehta več kot dve toni, ta z več kot 600 konjskimi močmi skupne moči obljublja pospešek do stotice v približno treh sekundah in občutke, ki jih znajo pričarati klasični modeli znamke Porsche. Z enim polnjenjem bo lahko prevozil več kot 530 kilometrov. Ob električnem čudežu Porsche Taycan si bo seveda mogoče ogledati tudi novi 911 v kupejevski in kabrioletski izvedbi. 

Pokličite nas za vse dodatne informacije, z veseljem smo vam na voljo!

Porsche Ljubljana

Bravničarjeva ulica 5
1000 Ljubljana
Tel.: (+386) 1 58 25 300
http://www.porscheljubljana.com

Prijava na Novičnik

Z novicami redno dobivate informacije o naši avtohiši in izbor posebnih ponudb.

Vneseni podatki so neveljavni. Poskusite ponovno.

Izberite naziv

Pri prijavi na novice se je žal pojavil problem. Poskusite znova kasneje.

checkbox_default

Hvala!

Prijavili ste se na novice.

Prejeli boste e-sporočilo s potrditveno povezavo. Potrdite povezavo, da boste zaključili prijavo.